Reklama
 • Poniedziałek, 22 czerwca 2015 (14:05)

  Po dwóch latach remontu ich willa w Wawrze jest gotowa do zamieszkania. Para wprowadzi się do niej na dniach. Na synów Mikołaja czeka piękny pokoik.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 28 maja 2015 (08:05)

  To było niezwykłe przeżycie dla Agnieszki Włodarczyk (34) i Mikołaja Krawczyka (34). Zostali zaproszeni przez weterynarzy z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu na… wypuszczenie na wolność orła bielika, uratowanego przez pracowników ORZC. Para od pewnego czasu jest zaangażowana w pomoc tym właśnie weterynarzom, ratującym dzikie stworzenia. W podziękowaniu za wsparcie, zobaczyli orła cień w Starzawie niedaleko Przemyśla.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 28 kwietnia 2015 (08:05)

  Wygląda na to, że rozstanie tej pary miało miejsce tylko w... mediach! Nasze zdjęcia dowodzą, że żadne z nich nie zabiło tej miłości!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 28 kwietnia 2015 (08:05)

  Czy miłość do grobowej deski nie istnieje, a motyle w brzuchu możemy czuć nie dłużej niż przez trzy lata? Naukowcy dowodzą, że kryzys w związku dopaść nas może już po roku, następnie po trzech i siedmiu latach.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 20 kwietnia 2015 (12:00)

  Wygląda na to, że ich miłość przetrwała jedynie 3 lata! Według doniesień mediów Agnieszka Włodarczyk (34) i Mikołaj Krawczyk (34), który związał się z nią niedługo po tym, jak poprzednia życiowa partnerka Aneta Zając urodziła jego dwóch synów, podobno już nie są parą. Kryzysu nie pomogły pokonać nawet romantyczne wakacje w USA i w Kanadzie, na które wybrali się w lutym. – Było im ciężko podjąć taką decyzję, ale uczucie się wypaliło – twierdzi jeden z informatorów. Rozstanie jest tym bardziej s

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 kwietnia 2015 (08:00)

  Po trzech latach związku każde z nich poszło w swoją stronę. Agnieszka nie chciała być żoną ani matką...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 14 kwietnia 2015 (15:05)

  Już w 2012 r. w jednym z wywiadów deklarowała, że po raz pierwszy w życiu jest gotowa na dziecko. Pod koniec zeszłego roku trwający trzy lata związek Agnieszki Włodarczyk (35) z Mikołajem Krawczykiem (34) miał przechodzić kryzys. Czyżby receptą na jego zażegnanie była ciąża aktorki? Podczas jednej z imprez, na których się ostatnio pojawiła, Agnieszka Włodarczyk pozowała do zdjęć z dłońmi złożonymi na brzuchu w sposób typowy dla pań w błogosławionym stanie. Czyżby bli

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 3 kwietnia 2015 (14:00)

  Na łamach plotkarskiej prasy przetoczyła się lawina spekulacji o ich nagłym rozstaniu. Sami zainteresowani długo nie zabierali głosu, ale w końcu opublikowali w Internecie wspólne zdjęcie z dopiskiem: „Ale o co chodzi?”

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 26 marca 2015 (08:05)

  „Kiedy ją zobaczyłam, wiedziałam, że muszę to zrobić”, mówi w rozmowie z SHOW Agnieszka Włodarczyk (34). O sześcioletniej suczce Tosi aktorka dowiedziała się dzięki udziałowi w programie „Przygarnij mnie”. Gwiazdy podejmują się w nim opieki nad porzuconymi czworonogami. Ale adopcja Tosi nie odbyła się na potrzeby show – Agnieszka pokochała psa i postanowiła dać mu dom. „Suczka sporo przeszła. Została porzucona i wraz z trzema szczeniakami błąkała się po lesie. Znaleźli je pracownicy schronis

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 11 marca 2015 (12:05)

  Poznali się na planie serialu Pierwsza miłość. Ale dla nich nie była to pierwsza miłość. Żeby być razem, oboje rzucili swoich partnerów!

  Czytaj więcej Komentarzy:0