Reklama
 • Poniedziałek, 4 sierpnia 2014 (14:05)

  Jej relacje z matką były dość skomplikowane. Naprawiła je i zaczęła się jej dobra passa.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 1 sierpnia 2014 (12:00)

  Agnieszka Włodarczyk (33) i Mikołaj Krawczyk (33) już niebawem przeprowadzą się do wymarzonego domu. By go kupić, sprzedali swoje dotychczasowe mieszkanie. Zanim jednak dom zostanie wykończony, zakochani wprowadzą się na kilka miesięcy do mamy pani Agnieszki. To może być dla wszystkich czas próby. Czy zdadzą ten egzamin?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 29 lipca 2014 (08:00)

  Odciśnięcie dłoni w Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach to nagroda dla każdego artysty. W tym roku uhonorowano w ten sposób Agnieszkę Włodarczyk (33).

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 24 lipca 2014 (13:00)

  Dobre relacje z teściową to kluczowa sprawa w każdym związku.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 18 lipca 2014 (14:00)

  Choć w show „Twoja twarz brzmi znajomo” zajęła 2. miejsce, jej kariera zdecydowanie nabiera tempa. Aktorka jest zasypywana ofertami. Dostała propozycję występu w dwóch serialach i główną rolę w filmie. Jednak póki co nie zdradza szczegółów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 14 lipca 2014 (12:05)

  Na serdecznym palcu ukochanej Mikołaja Krawczyka (33), Agnieszki Włodarczyk (33) spostrzegawczy fotoreporterzy dostrzegli delikatną obrączkę z białego złota. Taką samą ma na ręku Mikołaj. Czyżby aktorska para zdecydowała się zalegalizować swój związek i potajemnie, bez medialnego szumu, wzięła ślub? Mikołaj zapytany o wesele, powiedział: – Skąd pewność, że tego ślubu nie było? Nie widzę powodu upubliczniania takich informacji.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 4 lipca 2014 (10:05)

  Zajęcie drugiego miejsca w show „Twoja twarz brzmi znajomo” miało ożywić karierę Agnieszki (33), a tymczasem przysporzyło jej dodatkowych stresów. Okazało się, że sukcesy odnosi tylko wtedy, gdy przebiera się za kogoś innego i śpiewa cudze piosenki. A przecież była najlepsza w „Jak oni śpiewają” i nagrała dwie płyty. Niestety, na tę twórczość nie ma wielu amatorów. Nikt nie chce organizować jej koncertów, bo na bilety po prostu nie ma chętnych.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 czerwca 2014 (13:05)

  Agnieszka (33) zdradziła, że kupiła dom. – Jest w stanie surowym, więc teraz zajmujemy się z Mikołajem jego wykańczaniem. Chcielibyśmy się tam jak najszybciej przeprowadzić. To już mój trzeci dom, więc jestem zaprawiona w bojach – powiedziała. Dwa pierwsze domy budowała z poprzednim partnerem Jakubem Sićko. Związek nie przetrwał, ale coś pozostało. – Mam zaufaną ekipę – mówi aktorka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 22 maja 2014 (15:00)

  Związek Agnieszki Włodar czyk (33) i Mikołaja Krawczyka (33) od samego początku budził spore emocje. Pani Agnieszka jednak nie widzi świata poza ukochanym. Zdradziła, że niedawno kupiła dla nich dom. – Jest w stanie surowym, więc teraz zajmujemy się z Mikołajem jego wykończeniem. To już mój trzeci dom, więc jestem zaprawiona w bojach – zdradziła. Wspomniała też, że zależy im na czasie. Obydwoje marzą o tym, aby zamieszkać tam jak najszybciej i zacząć codzienne, spokojne ży

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 9 kwietnia 2014 (08:05)

  TiO: Znów jesteś w żywiole śpiewania! Czego jest więcej – stresu czy zabawy? Agnieszka Włodarczyk: Trema zawsze towarzyszy występom, ale dobra zabawa jest na pewno na pierwszym miejscu. Przy tworzeniu tego programu wszyscy mają fajną energię. TiO: Ile czasu zajmuje Ci średnio przygotowanie do jednego występu? AW: Czasu jest niewiele – parę dni. TiO: Cher czy Kora – którą z tych dwóch gwiazd lepiej Ci się „grało”? AW: To było zadanie głównie akt

  Czytaj więcej Komentarzy:0