Reklama
  • Piątek, 23 września 2016 (08:00)

    Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski. Dają sobie szansę na miłość?

Agnieszka i sławek rozumieją się bez słów, oboje zapłacili wysoką cenę za bycie częścią show-biznesu. Dobrze Znają smak sukcesu i gorycz porażki

Reklama

Zapewne sądzili, że uda się im wtopić w tłum wczasowiczów, odpoczywających nad Bałtykiem. Spacerujących po Sopocie Agnieszkę Włodarczyk (35) i Sławomira Uniatowskiego (32) spostrzegło jednak czujne oko paparazzo. Oboje zachowywali się nad wyraz swobodnie, nie mając świadomości, że są fotografowani. Ona obejmowała go w pasie i przytulała się do niego.

On otoczył ją ramieniem. Razem weszli do restauracji, gdzie także nie szczędzili sobie czułych gestów. Sławek nawet karmił wpatrzoną w niego Agnieszkę. Po chwili ich usta spotkały się w namiętnym pocałunku... Najwyraźniej aktorka przebolała już rozstanie z Mikołajem Krawczy kiem (35) i znów jest zakochana.

Dał jej szansę zaistnieć

Dzień wcześniej Agnieszka i Sławek wzięli udział w koncercie „Tribute to Frank Sinatra” w Operze Leśnej. Tuż przed rozpoczęciem imprezy aktorka napisała na swoim Facebooku: „Ze mną niezwykle zdolny i przystojny Sławek Uniatowski”.

Muzyk jest finalistą IV edycji programu „Idol” z 2005 r. Mimo oczywistego talentu, nie może przebić się do ścisłego grona gwiazd polskiej estrady. Włodarczyk także dała się poznać jako zdolna wokalistka, wygrywając w 2007 r. program „Jak oni śpiewają”.

Zapowiadała wówczas wydanie płyty, ale ambitne plany nie zostały zrealizowane. Jak udało się nam dowiedzieć, to Uniatowski zaprosił ją do udziału w koncercie ku czci Sinatry.

– Sławek i Agnieszka znają się i lubią od kilkunastu lat. Od zawsze obracają się w środowisku tych samych ludzi – zdradza „Na żywo” znajomy aktorki. – Niedawno wpadli na siebie znowu. Wiedząc, że Agnieszka nie ma ostatnio zbyt wiele pracy, Sławek zaproponował, by dołączyła do grona artystów przygotowujących sopocki koncert.

Aga była zachwycona tym zaproszeniem. Zaśpiewała obok takich sław jak: Kasia Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny, Stanisław Soyka, Dariusz Kordek czy Kuba Badach, co bardzo ją podbudowało – twierdzi nasze źródło.

W show-biznesie od dziecka

Długie przygotowania do koncertu zbliżyły Sławka i Agnieszkę. Oboje są samotni. Ona ma za sobą kilka burzliwych związków, m.in. z Jakubem Sićko, który pełnił rolę jej menadżera. Za ostatnią miłość do Mikołaja Krawczyka zapłaciła wysoką cenę.

W atmosferze skandalu odeszła z serialu „Pierwsza miłość” w którym grała z ukochanym i jego partnerką Anetą Zając, matką ich 4-letnich obecnie synów. Opinia femme fatale, odbijającej mężczyzn i rozbijającej rodziny, negatywnie wpłynęła na jej karierę. Przestała dostawać nowe role...

Sławomir też nie ma szczęścia w miłości. Choć, jak twierdzi tygodnik „Twoje Imperium” , ma dwóch synów z dwóch różnych związków, z żadną z partnerek nie zbudował trwałego związku. Przed laty jego ukochaną była prezenterka MTV Katarzyna Burzyńska, ale w 2007 r. para się rozstała.

Mało pomyślnie rozwijała się też kariera muzyczna Sławka. Współpracował z Marylą Rodowicz, startował w eliminacjach do Eurowizji, nie zdobył dużej popularności. Gdy w 2015 r. wziął udział w „ Tańcuz gwiazdami”, odpadł już w pierwszym odcinku.

– Agnieszka i Sławek doskonale się rozumieją, bo łączą ich życiowe i zawodowe doświadczenia – mówi osoba z otoczenia pary. Oboje mają trudne relacje z bliskimi.

– Moi rodzice mają swój świat związany z ich religią. Czułem, że muszę uciec i zająć się czymś innym. Mentalnie odciąłem się od domu – wyznał muzyk. Agnieszka wychowała się praktycznie bez ojca – marynarza. Jej życiem i karierą sterowała matka, zachęcając ją m.in. do zagrania erotycznych scen w filmie „Sara”.

Agnieszka wyznała, że po tej produkcji, w której wystąpiła mając 16 lat, czuła się zbrukana. Relacje matki i córki przez lata były napięte. Dziś znów są sobie bliskie.

– Córka jeszcze nie pochwaliła się związkiem ze Sławkiem, ale mocno im kibicuję – powiedziała „Na żywo” matka aktorki Anna Stasiukiewicz. Czy relacja Agnieszki i Sławka okaże się trwała? Na razie łączy ich wielka namiętność, ale nie tylko ona. Jak twierdzi nasze źródło, planują wspólne nagranie płyty. Odniosą sukces, o jakim marzą?

Na żywo

Zobacz również

  • Od jej rozstania po czterech latach burzliwego związku z Mikołajem Krawczykiem (35), minęło dziewięć miesięcy. Przez ten czas zajęła się sobą i dała poznać jako sympatyczna dziewczyna w jednym z... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.