Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (13:05)

    Agnieszka Włodarczyk. Nad morzem zakwitła ich miłość

Nie obyło się bez czułych dotyków dłoni, ale były też pocałunki oraz głębokie spojrzenia prosto w oczy.

Sopot. Opera Leśna. – Zapraszamy dzisiaj na piękny koncert „Tribute to Frank Sinatra”. A ze mną niezwykle zdolny i przystojny Sławek Uniatowski – napisała kilka dni temu na Facebooku Agnieszka Włodarczyk (35). Z pozoru nic dziwnego, bo oboje brali udział w tym koncercie. Z pozoru…

Reklama

W Sopocie bowiem Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski (32) nie zachowywali się bowiem jak para dobrych przyjaciół ze sceny, ale jak dwoje zauroczonych sobą ludzi.

Był więc wspólny spacer po mieście, z miłym odpoczynkiem w nadmorskiej restauracji. Tu wokalista częstował panią Agnieszkę swoją zupą, ale też oboje nie szczędzili sobie… pocałunków i miłych gestów.

Jeszcze kilka miesięcy temu Sławek Uniatowski w jednym z wywiadów mówił, że kobieta jego marzeń musi być bardziej charyzmatyczna od niego. Czyżby Agnieszka Włodarczyk była właśnie taką kobietą?

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Aktorka (36) pozbywa się 200-metrowej willi w podwarszawskim Wawrze, a przy okazji przykrych wspomnień. Kiedy ją kupowała, chciała uwić w niej gniazdko z Mikołajem Krawczykiem (35). Jednak pół... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.