Reklama
  • Piątek, 4 listopada 2016 (11:05)

    Agnieszka Włodarczyk. Ona też przeszła wielką przemianę

Jest jedną z gwiazd, które w programie Azja Express musiały przeżyć za dolara dziennie – to niecałe 4 zł! Agnieszka Włodarczyk (35) kilka dni temu zaskoczyła wyznaniem:

– Rzeczy materialne zeszły na dalszy plan. Narzekałam, że jeżdżę starym samochodem, a w Azji pomyślałam: Jaki mam fajny samochód! Zdecydowała też o sprzedaży niedawno kupionego domu w Wawrze.

Reklama

Jak poinformował Fakt, stwierdziła, że 200 m² to za dużo. O skrajnie wyczerpującej podróży przez Laos mówiła już Hanna Lis (46), o czym pisaliśmy w Rewii nr 34. Znana z zamiłowania do luksusu dziennikarka miała nawet pod wpływem tego, co zobaczyła w Azji – bezmiaru ludzkiej nędzy – zmienić nawyki.

Jednak Agnieszkę Włodarczyk od dawna znamy z olbrzymiej wrażliwości na cudzą krzywdę i gotowości niesienia pomocy. To ona walczy o prawa zwierząt, była bohaterką programu TVP2 Przygarnij mnie, po którym adoptowała dwa psy, przyjęła też pod swój dach psiaka po wypadku, leczonego w przemyskiej lecznicy Ada. To ona wreszcie bez wstydu mówiła, że ubiera się w sklepach z używaną odzieżą, choć w artystycznym środowisku spotyka się to raczej z drwiną.

– Nie sztuka wydać kupę pieniędzy i wyglądać oryginalnie, ale można wydać 10 zł i też wyglądać oryginalnie! – mówiła na festiwalu w Międzyzdrojach. Wtedy gwiazdy paradowały w wartych fortuny kreacjach, a ona miała dwie sukienki.

Gdy jej to wytknięto, niezrażona powiedziała, że kupiła je na wagę za 2,5 zł! Ale nawet dla niej wyprawa do Azji była szokiem. Zobaczyła, w jakich warunkach żyją tam ludzie, jak niewiele im na co dzień potrzeba, a mimo to są szczęśliwi. To także dla niej lekcja, by cieszyć się z tego, co się ma!

Zobacz również

  • Agnieszka i sławek rozumieją się bez słów, oboje zapłacili wysoką cenę za bycie częścią show-biznesu. Dobrze Znają smak sukcesu i gorycz porażki więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.