Reklama
  • Środa, 8 marca (13:05)

    Agnieszka Włodarczyk. Teraz uczy się życia w pojedynkę…

Od chwili, gdy jako nastolatka zagrała w filmie Sara, minęło 20 lat. Przez ten czas Agnieszka Włodarczyk (36) wystąpiła w wielu filmach. Była też bohaterką niezliczonych plotek.

Reklama

– Zachłysnęłam się popularnością i czułam się gwiazdą – śmiała się w niedawnym wywiadzie dla jednego z dwutygodników. – Cieszyłam się, że gazety o mnie piszą, a ludzie proszą o autografy.

Nigdy jednak nie zapominała o tym, co najważniejsze: szczęściu osobistym. Nie w głowie jej były przygodne romanse. Była w trzech poważnych i długoletnich związkach. Ten ostatni, z aktorem Mikołajem Krawczykiem (36), był chyba najgłośniejszy i miał się zakończyć ślubem.

Niestety, tak się nie stało. Aktorka po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć, jak bardzo cierpiała po utracie tej miłości… – Z trudem zaakceptowałam, że zostałam sama – wyznała. – Czułam pustkę. Brakowało mi tego, do czego byłam przyzwyczajona: bliskiej osoby dzielącej ze mną dobre i złe chwile, do której mogłabym się przytulić i przy niej zasnąć.

Sama mówi, że teraz uczy się życia od nowa, w pojedynkę. – Mam dla siebie więcej czasu – uśmiecha się Agnieszka Włodarczyk. – Przestałam uzależniać swoje plany od osoby, z którą jestem. Od lat mam grono zaufanych przyjaciół, ale jestem otwarta na nowych ludzi. Poza tym czuję się wolna!

KB

Zobacz również

  • Nie tak dawno media obiegły zdjęcia Agnieszki Włodarczyk (36) i Sławka Uniatowskiego (32), na których para namiętnie się całuje. Wyglądało na to, że aktorka znalazła pocieszenie po tym, jak... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.